Absolwent Politechniki Wrocławskiej, członek Klubu Podróżników BIT i organizator festiwalu Dni Podróżnika. Każdą wolną chwilę przeznacza na podróże – ponieważ dla chcącego nic trudnego. Najbardziej marzy o Ameryce Południowej, a najlepiej dopłynąć do niej jachtostopem.

Kto nie marzył o tym, żeby tak jak Thelma i Louise wziąć samochód i ruszyć przed siebie przez niekończące się drogi Stanów Zjednoczonych? Kto nie chciałby poczuć klimatu Los Angeles znanego z Hollywood, albo życia w metropolii takiej jak Nowy Jork? To może chociaż przekonać się, czy w USA rzeczywiście dobrze się żyje, ludzie są zawsze mili, a w ich ogródkach trwa niekończący się barbecue? Chcieliśmy sprawdzić to wszystko. Kupiliśmy samochód na zachodnim wybrzeżu i rozpoczęliśmy 2-miesięcznego roadtripa, spełniając różne marzenia każdego z nas. 

Chciałbym Wam opowiedzieć o tym, co widzieliśmy, co doświadczyliśmy i kogo poznaliśmy. Przejechaliśmy łącznie prawie 25 000km, mając po drodze mnóstwo przygód. Lataliśmy awionetką nad Manhattanem, schodziliśmy na dno Wielkiego Kanionu, dane nam było Słońca zaćmienie (całkowite!), spaliśmy na pustyni, uciekaliśmy przed niedźwiedziem, pojechaliśmy do Meksyku i popłynęliśmy na Bahamy. 

Jeśli sami myślicie o Stanach, to przedstawię praktyczne porady jak najlepiej zaplanować taką podróż. Jeśli Stany Was średnio kręcą – pokażę, że naprawdę warto się tam wybrać 😉 Zapraszam!

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław