Wystawcy

Część informacyjna dla wsytawców MTT Wrocław

Noclegi

sprawdź rekomendowane hotele, ze specjalnymi ofertami dla wystawców targów

Parkingi

Informacja o najbliższych parkingach

Dołącz do grona wystawców już teraz!

Dolnoślązacy chętnie odwiedzają Halę Stulecia. Każda edycja to dla nich okazja, by zapoznać się z ofertą ponad 200 wystawców, z kraju i ze świata. Jedni szukają inspiracji na stoiskach państw, regionów, miast, organizacji turystycznych czy lokalnych grup działania, inni zainteresowani są ofertą biur podróży, hoteli, ośrodków SPA, parków rozrywki. Dużą popularnością cieszą się też stoiska oferujące nieszablonowe sposoby spędzania czasu wolnego.

To co wyróżnia nas na tle innych Targów to wiele atrakcji dla odwiedzających. Od lat targom towarzyszą festiwale - Podróżników i kulinarny. Dzięki ciekawej tematyce gromadzą one wielu zainteresowanych, dostarczają wiele inspiracji i uatrakcyjniają pobyt w Hali Stulecia. Organizujemy również atrakcje dla dzieci i młodzieży, a dla szkół - warsztaty o tematyce turystycznej.

Odwiedzający doceniają nasze starania w kwestii konkursów i nagród. Organizujemy grę targową, wiele konkursów na scenie i na stoiskach wystawców. Nagrody fundują wystawcy, przez co ich promocja staje się skuteczniejsza. Są one niebagatelne - m.in. vouchery pobytowe w hotelach, wyjazdy wakacyjne, wejściówki do obiektów turystycznych i parków rozrywki. Są też te bardziej ekstremalne - loty balonem czy przeloty motolotnią. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieli by jeszcze bardziej zapisać się w pamięci odwiedzających.

Staramy się rozwijać wiedzę naszych wystawców. Co roku organizujemy szkolenia i warsztaty, pokazujemy nowe trendy w promocji i marketingu.

Pliki do pobrania

Oferta targowa  Formularz zgłoszeniowy   Regulamin Targów  Offer in English

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami - mailowo: justyna@mttevents.pl lub telefonicznie +48 534 800 280.

 

 

Noclegi we Wrocławiu

Przedstawiamy ofertę hotelową podczas Targów MTT we Wrocławiu. Poniższe obiekty oferuja preferencyjne ceny dla naszych wystawców.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych ofert hoteli, przygotowanych dla wystawców targów MTT.

Parkingi w okolicy Hali Stulecia

Przy Hali Stulecia dostępne sa parkingi płatne. Hala Stulecia nie posiada parkingu dla wystawców, możliwy jest tylko podjazd w celu wypakowania towaru.

Parking przy Hali Stulecia

Cennik:

Auta osobowe: 6zł za godzinę, 60zł/cały dzień

Auta ciężarowe: 12zł za godzinę, 120zł/cały dzień

możliwa płatność kartą

Parking Intakus

Cennik:

10 zł / godzina

20 zł / cały dzień

płatność tylko gotówką

Stoiska Targowe

Zabudowa typu octanorm lub stoiska niezabudowane

Standardowe stoiska targowe wykonujemy w zabudowie typu octanorm - od 4m2. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić "pustą" powierzchnię wystawienniczą i zaaranżować ją samemu lub przy pomocy firmy zewnętrznej. Poniżej przedstawiamy poglądowe wizualizacje stoisk oraz wymiary elementów systemu octanorm - by ułatwić projektowanie grafik do wyklejenia (opcja).

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław