Drodzy Państwo, to dla Was są te Targi! Pewnie bardziej pasuje określenie turystyczne show, gdyż właśnie taką formułę od lat tworzymy. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich przygotowanych atrakcjach. Nie są one dodatkowo płatne, wszystkie zawierają się w cenie biletu!

Współorganizator MTT Wrocław

czytaj więcej...

Region Partnerski MTT Wrocław

czytaj więcej...

Goście specjalni

Znani i lubiani opowiedzą o swoich przygodach

Festiwal Podróżników

3 dni, ciekawych prelekcji, pokazów zdjęć i filmów.

Globtroterzy i odkrywcy, samotni podróżnicy i rodziny z dziećmi - Festiwal  podróżników to różnorodność. Tak, jak różnorodne są kraje, które odwiedzili nasi prelegenci i kultury, z którymi się zetknęli. Festiwal to przede wszystkim wciągające opowieści, ciekawe osobowości i historie ludzi, których życie jest niekończącą się podróżą. Nasi prelegenci to przecież prawdziwi pasjonaci! Zapraszamy zatem na 3 dni inspirujących prelekcji!

Festiwal Kulinarny

Coś dla miłośników nowych smaków

Podróże to również nowe smaki, potrawy. Zaprezentujemy je właśnie na naszym festiwalu! Potrawy lokalne i te światowe oraz pokazy na żywo - spróbujecie potraw Julki Cymbaluk i Jasi, znanych z Masterchef'a. Nie zabraknie też strefy produktów regionalnych - tu zaprezentujemy produkty regionalne i wyroby własne.

Czytaj więcej...

Gra Targowa

Poznaj wystawców jeszcze lepiej, baw się i wygrywaj wartościowe nagrody!

Gra targowa to ciekawy sposób na poznanie jeszcze lepiej oferty naszych wystawców. Mapę do gry dostanie każdy, przy zakupie biletu targowego. Teraz wystarczy podążać za wytycznymi i zbierać punkty. Każda wypełniona mapa to szansa na nagrodę główną (pobyt w jednym z Hoteli & SPA).

Konkursy z nagrodami

WIele konkursów targowych, do wygrania m.in. pobyty w Hotelach SPA i wyjazdy wakacyjne!

Przez 3 dni trwania targów, wspólnie z wystawcami, zorganizujemy mnóstwo konkursów i zabaw z nagrodami. Będą to m.in. gadżety, książki podróżnicze, wejściówki do rożnych obiektów (np. parków rozrywki), ale też nagrody bardziej wartościowe - na przyrząd pobyty w SPA, wyjazdy weekendowe i wakacyjne.

Już na kilka dni przed targami, słuchaj Radia Wrocław i weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą będzie Voucher wakacyjny o wartości 6000zł od MyTravel.pl. W dniach 19-23 lutego w godzinach 15-18 odbywać się będzie konkurs na antenie. Zwycięzcy każdego dnia wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się na Targach.

Na Tragach zapraszamy na Rajską Wyspę Itaki - Tutaj w targową sobotę i niedzielę możesz wziąć udział zabawie, gdzie główną nagrodą będą Vouchery od Itaki - każdy na 2500zł.

Ponadto wiele konkursów na scenie i na stoiskach wystawców. Wśród nagród są m.in. wyjazdy weekendowe, loty balonem i wejściówki do obiektów turystycznych.

Pozostałe atrakcje targowe

Przeczytaj o wszytskich dodatkowych atrakcjach

Oprócz głównych punktów programu, przygotowaliśmy również wiele tematycznych atrakcji dla wszystkich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i wesołe 3-latki oraz aktywni seniorzy. Przeczytaj więcej:

Atrakcje Targowe

Excellence in Education

Zapraszamy na stoisko nr 3, gdzie pracownicy EiE opowiedzą o możliwościach edukacji za granicą.

Zachęcamy do spotkania z Excellence in Education – agencją zajmującą się konsultingiem w edukacji za granicą. Konsultanci EiE chętnie opowiedzą o najbardziej prestiżowych szkołach świata i przedstawią możliwości jakie czekają na ich uczniów, absolwentów oraz osoby pragnące spędzić wakacje na najlepszych kampusach Europy.

Przydatne informacje

Bilety na targi można zakupić bezpośrednio przed wejśćiem na Targi

  Rejestracja na dzień branżowy Rejestracja dla blogerów / youtuberów 50% za bilet kolejowy na targi

Godziny otwarcia targów:

23.02 Piątek: 10-17

24.02 Sobota: 10-17

25.02 Niedziela: 10-16

Ceny biletów:

Bilet jednodniowy / normalny – 15 zł
Bilet jednodniowy / ulgowy – 10 zł*
Karnet dwudniowy / normalny – 20 zł
Karnet dwudniowy / ulgowy – 15 zł
Karnet trzydniowy / normalny – 30 zł
Karnet trzydniowy / ulgowy –20 zł
Bilet grupowy – 8 zł/os. (przy zakupie powyżej 10 biletów)

Bilet z kartą seniora - 8zł (1 dzień) / 15zł (2 dni) / 20zł (3 dni).

Bilet rodzinny 1 dzień - 35 zł
Bilet rodzinny dwudniowy - 50 zł
Bilet rodzinny trzydniowy - 60 zł

Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe + dzieci

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.
Dzieciom do 7. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny.

Bilety do nabycia w dni targowe w kasach przed wejściem na Targi. Płatność w kasach możliwa tylko gotówką.

Przy Hali Stulecia nie ma bankomatu (najbliższy bankomat znajduje się przy wejściu do ZOO).

Festiwal Podróżników

W ramach targów odbędzie się Festiwal Podróżników. Do uczestnictwa w prelekcjach niezbędny jest bilet targowy. Inne opłaty nie są pobierane.

Prosimy wziąć pod uwagę, iż niektóre prelekcje cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, a pojemność sali, w której odbywa się festiwal jest ograniczona do ok. 450 osób.

Jak najlepiej dostać się na Targi?

MTT odbywają się we wrocławskiej Hali Stulecia. Znajduje się ona blisko centrum miasta w sąsiedztwie Parku Szczytnickiego oraz ZOO.

Dojazd samochodem:

Mapa

Dojazd komunikacją miejską:

Autobusy :
115, 145, 146,

Tramwaje (kierunek BISKUPIN)

1 (z pętli Poświętne)

2 (z PKP)

4 (z Oporowa przez Galerię Dominikańską)

10 (z Rynku, Pasażu Grunwaldzkiego)

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław