Targi MTT Wrocław

Sprawdź dlaczego warto wziać udział w MTT Wrocław

MTT Wrocław - razem świętujmy kolejny sukces!

Powtórzymy to jeszcze raz - w lutym 2018 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław.  Już teraz dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Ponad 10 lat temu, gdy rozpoczynaliśmy prace nad MTT Wrocław chcieliśmy stworzyć liczące się w Polsce wydarzenie turystyczne. Przez te lata wspólnie się rozwijaliśmy, wiele się nauczyliśmy. Dziś z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, iż nasz cel został osiągnięty. To nasza wspólna zasługa - setek wystawców, kilkudziesięciu tysięcy nieodwiedzających, setkom partnerów i patronów.  Jednak nie spoczywajmy na laurach!

Tak jak co roku udoskonalamy formułę turystycznego show, oferując odwiedzającym wiele atrakcji. Zaprosimy gości specjalnych, ponownie odbędzie się trzydniowy Festiwal Podróżników i Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. Tegoroczne konkursy zorganizujemy z rozmachem. Postaramy się, aby nie zabrakło wartościowych voucherów czy pakietów wyjazdowych. Jednocześnie oczekujemy również Państwa zaangażowania w tworzenie Programu Targów.

 

Zapoznaj się z lista wystawców MTT Wrocław 2018

Lista Wystawców

Turystyczne Show

Proponujemy sprawdzoną formułę targów, nastawioną na klienta indywidualnego. Wierzymy, że zapewnienie wielu stoisk wystawienniczych, niecodziennych atrakcji i gości specjalnych przekłada się na zadowolenie wystawców i odwiedzających.

Zadowoleni wystawcy

Dzięki ciekawej formule targi przyciągają wielu odwiedzających, zainteresowanych ofertą turystyczną. Wystawcy mają okazję zaprezentować się wśród zainteresowanej grupy docelowej. Nie tylko stoiskiem targowym i przygotowanymi materiałami reklamowymi. Dajemy znacznie więcej możliwości - udział w grze targowej, sponsoring konkursów, prezentacje na głównej scenie targów to tylko niektóre z nich.

Atrakcje dla odwiedzajacych

Targi to nie tylko stoiska. Proponujemy Państwu wiele dodatkowych atrakcji i wydarzeń. Sztandarowe wydarzenia To Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny, Gra Targowa oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i  rodzin. Co roku przygotowujemy coś nowego, będzie tak i tym razem!

Wydarzenia branżowe

Przygotowujemy też program dla profesjonalistów. W targowy piątek zapraszamy na szkolenia i warsztaty oraz konferencje prasowe. Piątek jest dniem, gdzie spokojnie porozmawiać można z wystawcami i w rozmowie "face 2 face" realizować swoje założenia biznesowe.

Zobacz, jak było w poprzednich latach

Zobacz filmy, podsumowania targów i listy wystawców

Partnerzy Targów

Lista Patronów honorowych, patronów medialnych i partnerów

Hala Stulecia - Unikalne miejsce na mapie świata!

Obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO

MTT Wrocław odbywają się we Wrocławskiej Hali Stulecia. Jest to zabytkowy obiekt, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Hala jest bez wątpienia jednym z bardziej charakterystycznych miejsc we Wrocławiu.

Hala jako miejsce odbywania się imprez targowych jest największym i najlepiej rozpoznawalnym obiektem w regionie. Wrocławianie i mieszkańcy dolnego śląska doskonale wiedzą, iż jest to miejsce odbywania się największych Targów. W sierpniu 2014 roku bezpośrednio przy Hali otwarty został parking z ok. 2000 miejsc parkingowych.

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław