Atrakcje dla odwiedzających

Drodzy Państwo, to dla Was są te Targi! Pewnie bardziej pasuje określenie turystyczne show, gdyż właśnie taką formułę od lat tworzymy. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich przygotowanych atrakcjach. Nie są one dodatkowo płatne, wszystkie zawierają się w cenie biletu!

Współorganizator MTT Wrocław

Stadion Wrocław

Nowe miejsce targów

 

Stadion Wrocław to największa arena sportowa na Dolnym Śląsku. To także miejsce spotkań. Można tu spędzić czas wolny na wiele sposobów, uczestnicząc w wydarzeniach o charakterze sportowym i kulturalnym, ale także korzystając z rozrywek na co dzień dostępnych na naszym obiekcie.

czytaj więcej...

Program targów

Festiwal podróżników, konferencje, warsztaty...

Zapraszamy do zapoznania się z programem targów. Jednak program to nie wszystko, wiele atrakcji opisaliśmy na tej stronie - zjedź niżej by zapoznać się ze wszystkim, potem wciśnij "czytaj więcej" by zapoznać się z programem godzinowym.

czytaj więcej...

 

 

Przyjedź na targi 50% taniej z Kolejami Dolnośląskimi!

Mamy dla Państwa wspaniałą informację! Przyjazd pociągiem Kolei Dolnośląskich na Targi do Wrocławia będzie tańszy o 50%! przyjedź na Targi Kolejami Dolnośląskimi, kup bilet targowy i zachowaj je. Dzięki temu do domu wrócisz za darmo!

czytaj więcej...

 

 

Festiwal Podróżników

3 dni, ciekawych prelekcji, pokazów zdjęć i filmów.

Globtroterzy i odkrywcy, samotni podróżnicy i rodziny z dziećmi - Festiwal  podróżników to różnorodność. Tak, jak różnorodne są kraje, które odwiedzili nasi prelegenci i kultury, z którymi się zetknęli. Festiwal to przede wszystkim wciągające opowieści, ciekawe osobowości i historie ludzi, których życie jest niekończącą się podróżą. Nasi prelegenci to przecież prawdziwi pasjonaci! Zapraszamy zatem na 3 dni inspirujących prelekcji!

Turystyczny Tydzień na Dolnym Śląsku

Zwiedzaj taniej, kup bilet targowy za połowę, lub otrzymaj za darmo!

Turystyczny tydzień to idea wspólnej i wzajemnej promocji w dolnośląskich obiektach i atrakcjach turystycznych. W akcji bierze udział 11 dolnośląskich atrakcji.

Przed targami zwiedzaj Dolny Śląsk zbieraj bilety wstępu atrakcji turystycznych i wymień je na bilet targowy lub na 50% rabatu. Natomiast po targach, z biletem targowym odwiedzisz wybrane miejsca taniej!

Czytaj więcej...

Festiwal Kulinarny

Zapraszamy w świat kulinariów! Pokazy na żywo z niezwykłymi gośćmi - finalistami i zwycięzcami programu Masterchef, produkty regionalne i Dolnośląski Szlak Kulinarny.

 

Festiwal Kulinarny

Atrakcje Targowe

Targi to nie tylko stoiska! Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla osób w wieku 2 - 102 lat!

Dinozaury, Kolejki, zabawy dla dzieci to tylko część z ciekawego programu, który dla Państwa przygotowaliśmy

Czytaj więcej o atrakcjach

 

Gra Targowa

Poznaj wystawców jeszcze lepiej, baw się i wygrywaj wartościowe nagrody!

Gra targowa to ciekawy sposób na poznanie jeszcze lepiej oferty naszych wystawców. Mapę do gry dostanie każdy, przy zakupie biletu targowego. Teraz wystarczy podążać za wytycznymi i zbierać punkty. Każda wypełniona mapa to szansa na nagrodę główną!

Konkurs dla szkół

Wygraj darmowy wstęp na targi dla całej klasy

Wybierasz się na targi z całą klasą? Przygotuj plan dwudniowej wycieczki po Dolnym Śląsku, wyślij do nas i wygraj bilety dla całej klasy!

Czytaj więcej...

Gra Targowa dla szkół

Weźcie udział w grze i wygrajcie wycieczkę szkolną dla całej klasy!

Dla grup szkolnych przygotowaliśmy również atrakcję specjalną – Grę Targową, która będzie odbywać się w targowy piątek. Grupy szkolne będą mogły wziąć udział w zabawie o tematyce turystycznej. Finałem będzie nagrodzenie jednej z klas wycieczką dla całej grupy ufundowaną przed Ski-Raft w Bardzie. Czas spędzony ze Ski-Raft to całodniowa zabawa pełna wrażeń, spływ pontonowy, przejazd kolejką turystyczną, gra terenowa, a na koniec odpoczynek przy ognisku.

Czytaj więcej

 

Konkursy z nagrodami

WIele konkursów targowych, do wygrania m.in. pobyty w Hotelach SPA i wyjazdy wakacyjne!

Przez 3 dni trwania targów, wspólnie z wystawcami, zorganizujemy mnóstwo konkursów i zabaw z nagrodami. Będą to m.in. gadżety, książki podróżnicze, wejściówki do rożnych obiektów (np. parków rozrywki), ale też nagrody bardziej wartościowe - na przyrząd pobyty w SPA, wyjazdy weekendowe i wakacyjne.

Już na kilka dni przed targami, słuchaj Radia Wrocław i weź udział w konkursie, w którym główną nagrodą będą wakacje na gorącej Sycylii, ufundowane przez Trapani.pl.

Czytaj więcej...

Ponadto wiele konkursów na scenie i na stoiskach wystawców. Wśród nagród są m.in. wyjazdy weekendowe i wejściówki do obiektów turystycznych.

Podróżnicy na stoisku Księgarni Podróżnika i Wydawnictwa Plan

Na stoisku spotkamy wielu znanych i lubianych autorów

Pozostałe atrakcje targowe

Przeczytaj o wszytskich dodatkowych atrakcjach

Oprócz głównych punktów programu, przygotowaliśmy również wiele tematycznych atrakcji dla wszystkich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i wesołe 3-latki oraz aktywni seniorzy. Już wkrótce zamieścimy informację o wszystkich atrakcjach.

Lista Wystawców MTT Wrocław 2019

Przydatne informacje

Bilety na targi można zakupić bezpośrednio przed wejśćiem na Targi

50% za bilet kolejowy na targi

Godziny otwarcia targów:

1.03 Piątek: 10-17

2.03 Sobota: 10-17

3.03 Niedziela: 10-16

Ceny biletów:

Bilet jednodniowy / normalny – 15 zł
Bilet jednodniowy / ulgowy – 10 zł*
Karnet dwudniowy / normalny – 20 zł
Karnet dwudniowy / ulgowy – 15 zł
Karnet trzydniowy / normalny – 30 zł
Karnet trzydniowy / ulgowy –20 zł
Bilet grupowy – 8 zł/os. (przy zakupie powyżej 10 biletów)

Bilet z kartą seniora - 8zł (1 dzień) / 15zł (2 dni) / 20zł (3 dni).

Bilet rodzinny 1 dzień - 35 zł
Bilet rodzinny dwudniowy - 50 zł
Bilet rodzinny trzydniowy - 60 zł

Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe + dzieci

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.
Dzieciom do 7. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny.

Bilety do nabycia w dni targowe w kasach przed wejściem na Targi. Płatność w kasach możliwa tylko gotówką.

Bezpośrednio przy Stadionie Wrocław nie ma bankomatu (najbliższy oddalony o ok. 500m).

Festiwal Podróżników

W ramach targów odbędzie się Festiwal Podróżników. Do uczestnictwa w prelekcjach niezbędny jest bilet targowy. Inne opłaty nie są pobierane.

Prosimy wziąć pod uwagę, iż niektóre prelekcje cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, a pojemność sali, w której odbywa się festiwal jest ograniczona do ok. 300 osób.

Jak najlepiej dostać się na Targi?

MTT odbywają się na Stadionie Wrocław, w części targowo-konferencyjnej. Na stadion dostaniemy się komunikacją miejską lub samochodem, przy Stadionie znajduje się darmowy parking.

Korzystając z komunikacji miejskiej wybierz linie 31, 101, 102, 103, 104 - przystanek Królewiecka, lub linie 3, 10, 20 - przystanek Lotnicza.

 

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego | Wrocław